Wynajem powierzchni biurowych

Biurowiec MCX to nowoczesny obiekt klasy A+, usytuowany w biznesowej części dzielnicy Mokotów u zbiegu ulic Gotarda i Rzymowskiego. Przeznaczony jest pod wynajem powierzchni do celów biurowych i usługowych. Wyróżnia się elegancją wnętrz, komfortem, oraz wysokim standardem wyposażenia. Obiekt składa się z dwóch skrzydeł, które łączy przeszklone i charakterystycznie oświetlone atrium. Na każdej kondygnacji znajdują się przestronne hole. Budynek obsługiwany jest przez cztery windy.

Jako jeden z pierwszych tej klasy obiektów w Polsce został wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych: sterowany jest przez system BMS – Building Management System będący integratorem większości instalacji znajdujących się w budynku: automatyki, klimatyzacji, nawilżania, wykrywania i sygnalizacji pożaru, kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i napadu. Budynek posiada garaż naziemny i podziemny. Dodatkowe atuty to Centrum konferencyjne oraz Data Center.

Rozkład powierzchni użytkowych został tak zaprojektowany aby umożliwić ich podział jak też zapewnić maksymalny dostęp światła dziennego. Każdy najemca ma możliwość sterowania komfortem w swoim pomieszczeniu przez przeglądarkę www.

Doskonała lokalizacja, dobry dostęp do środków transportu miejskiego, możliwość szybkiego dojazdu do centrum czy lotniska, unikalne walory budynku, elegancja połączona z nowoczesną technologią tworzą idealne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej. Gwarantujemy funkcjonalność, wygodę i bezpieczeństwo.